Suur-Sõjamäe 42a
GSM : +372 58090018

ELOHIM OÜ
EestiРусский
  • kohvimasinate-muuk
  • kohvimasinate-remont
Kohvimasinate remont

Pakume kõik võimalikud teenused kohvimasinatele:

Kohvimasinate remontKohvimasinate remont
Kohvimasinate hooldusKohvimasinate hooldus
Kohvimasinate seadistamineKohvimasinate seadistamine
Kohvimasinate puhastus spetsiaalsete vahenditega (katlakivi eemaldamine, kohviõli eemaldamine, kohviveski puhastamine, kohvimasina veesüsteemi loputamine, piimavahustaja puhastamine, kohvimasina sisepuhastus)Kohvimasinate puhastus spetsiaalsete vahenditega (katlakivi eemaldamine, kohviõli eemaldamine, kohviveski puhastamine, kohvimasina veesüsteemi loputamine, piimavahustaja puhastamine, kohvimasina sisepuhastus)
Kohvimasinate diagnostikaKohvimasinate diagnostika
Kohvimasinate tihendite vahetus Tihendite vahetus
Kohvimasinate renoveerimineKohvimasintea renoveerimine
Varuosade müük kohvimasinatele Varuosade müük kohvimasinatele
Kohvimasinate utiliseerimineKohvimasinate utiliseerimine

Tööde teostamise kord:

Kõigepealt tuleb välja selgitada rike põhjus, teostada kohvimasina diagnostikat ja arvutada kohvimasina remondihinda. Selleks tuleb kohvimasin tarnida meie hoolduskeskusesse. Diagnostika hind on 25 € (hind sisaldab käibemaksu).

Peale arvutuste tegemist klient koos meie spetsialistidega teevad otsuse, kas kohvimasina remont on otstarbekas või mitte.

Reeglina kohvimasina remont võtab aega 1,5-2 tundi + varuosade hind. Ühe töötunni hind on 25 € (hind sisaldab käibemaksu).

Juhul kui otsustatakse, et kohvimasina remont ei ole otstarbekas või kui klient otsustab remondist loobuda ja soovib kohvimasina tagasi kätte saada tuleb ära tasuda teostatud diagnostikat.

Juhul kui klient otsustab kohvimasinat mitte remontida ja utiliseerida kohvimasinat, teostatud diagnostika eest maksma ei pea.

Klient võib otsustada kohvimasina mitte remontida, jätta see utiliseerimisele ja osta endale uus kohvimasin. Sellisel juhul on kliendil õigus saada eriallahindlust uuele Melitta kohvimasinale või baasallahindlust teise brändi kohvimasinale. Allahindluse määr ja selle osutamise kohta lepitakse kokku eraldi.

GarantiiperioodilKohvimasinate remondi teostab ainult ametlik hoolduskeskus.
Kõik vajalikud andmed (kontaktaadress, telefon, garantii tingimused) saate leida kohvimasina kasutusjuhendist.
Juhul kui selline informatsioon on puudu pöörduge koos ostutšekkiga poodi kust kohvimasin sai ostetud.